צילומי גיל שנה – סמאשקייק- כן או לא

המון הורים מתלבטים אם לצרף לצילומי גיל שנה את מעיכת העוגה, קודם כל נאמר שאתם צריכים להרגיש בנוח ויודעים מה הכי טוב לילד שלכם, אני רק יכולה לייעץ, להרגיע ולתת את כל המידע בנוגע לצילומים.

צילומי גיל שנה – סמאשקייק- כן או לא

צילומי סמאשקייק מעבר לתיעוד הילד ביום הולדתו הראשון הם בעצם חוויה התפתחותית חשובה. הילד יושב באופן עצמאי, מתנסה במרקמים ומחזק את המוטוריקה העדינה שלו כמו הקשר בין היד לפה, שביצוע מוצלח שלו מגדיל את תחושת העצמאות והביטחון של הילד.

כאשר הילד מצליח ומקבל עידוד מהסביבה הכי תומכת שלו-אתם ההורים, הוא משתף פעולה, מחייך, צוחק ופשוט נהנה מהמעמד המיוחד שנותנים לו.

שיתוף הפעולה מצדכם-ההורים חשוב מאוד להצלחת הצילומים. הילד מגיע לסטודיו, סביבה לא מוכרת לו, ככל שאתם תרגישו בנוח, ותתווכו כך הילד ייפתח אט אט וירגיש בנוח להשתולל ב"ג'ימבורי" החדש שלו.

בסטודיו מצוייד, ישנו חימום, אמבטיה מחוממת, מגבת נקייה וכל מוצרי ההיגניה לכן אין ממה לחשוש אם הילד לבוש עם מעט בגדים או ללא חולצה ומתלכלך בצורה שבבית לא הייתם מרשים זאת, זיכרו-בסטודיו מותר להתלכלך, זו הסיבה למסיבה בעצם.

עשו מספר תמונות עם הילד על הסט, תנו לו תחושת ביטחון, תשדרו לו שזו חוויה ייחודית ומעניינת ובעיקר כייפית.

תמונות הסמאשקייק מאוד מתוקות. חשוב שתתחברו לרקע עליו הילד מצולם. בחרו את הסט האהוב עליכם עם הצלמת מבעוד מועד.

צילומי גיל שנה – סמאשקייק- כן או לא

סטודיו מקצועי מאובזר בכל טוב, בסטים מגוונים ורעננים שכל אחד יכול להתחבר. הגשימו חלום ליום אחד ותיהיה טייסים עם הקטנצ'יק שלכם.

רוצה לקבל עדכונים על הפוסט הבא?
אולי תתעניין גם ב:
בוק בת מצווה - צלמת רוני ישראל

בוק בת מצווה במרכז

בוק בת מצווה יכול להיות לפי נושא מסוים אותו תבחר הנערה, בצילומי סטודיו, צילומי חוץ ועוד. יש בו מקום רב ליצירתיות ודרך נהדרת לבטא את הטעם האישי של הנערה.

קראו עוד

בוק בת מצווה צנוע

מזל טוב! הגעת לגיל 12 ואת בטח מתרגשת נורא. זהו באמת יום מיוחד בו את הופכת לנערה ומקבלת עליך את האחריות על כל המצוות שאת

קראו עוד