5 הרקעים שהכי אהבתם השנה

אחד הדברים הכי בולטים בסטודיו למעט הילדים המהממים שלגמרי הם ההצגה, אלו הרקעים המהממים שנמצאים מאחוריהם ומעשירים כל תמונה ותמונה.

הרקעים המיוחדים מכניסים צבע לסט, מכניסים אווירה של כיף, של משחק, של יופי, של עניין לילד. כל אלו מדגישים ועוזרים לילד להיפתח, לחייך, לחוות וליהנות מכל רגע.

ישנם מגוון רחב מאוד של רקעים מושקעים לצילומי ילדים בסטודיו כאן ברמת גן, כמו סט חלל, סט שף ושפית, סט לימונדה, סט גינת פרחים, סט אמבטיה, סט מגלה ארצות, כדור פורח, עפיפונים, סופגניות, יום האהבה, סט ג'ונגל, סט המתנות על כל גווניו, סט ים, סט זהב ועוד ועוד.

הרקעים לא מופרדים לפי בנים בנות, מכיוון שכל הסטים מותאמים לשני המינים, כך שאם אהבתם סט מסויים, לכו עליו! אני מאוד אוהבת לצאת מהמסגרת ומהצבעים הקונבנציונאליים.

אז אחרי כל ההקדמה, הנה חמשת הרקעים שהכי אהבתם השנה:

רקע הגלידות המתוק שלנו על צבעי הפסטל הנהדרים

5 הרקעים שהכי אהבתם השנה

רקע כדור פורח

רקע אמבטיה

5 הרקעים שהכי אהבתם השנה

רקע מגלה ארצות, המון אקססוריז על סט אחד.

5 הרקעים שהכי אהבתם השנה

רקע ים

5 הרקעים שהכי אהבתם השנה

אלו חמשת הרקעים שהכי אהבתם השנה, ממשיכה לבנות לכם רקעים מיוחדים, מותאמים במיוחד לילדים עם דגש על ביטחון וזהירות, עם צבעים משגעים ונושאים מעניינים. תמיד שואלים מה צריך להביא כשבאים להצטלם, התשובה היא שכאן יש הכל, פשוט הכל, כל מה שצריך זה לבוא בכיף, בשמחה, עם חיוך גדול, אדאג לכל שאר הדברים, מהקטנים לגדולים, ממש כמו כל הפרטים שנמצאים ברקעים 🙂

רוצה לקבל עדכונים על הפוסט הבא?
אולי תתעניין גם ב:
בוק בת מצווה - צלמת רוני ישראל

בוק בת מצווה במרכז

בוק בת מצווה יכול להיות לפי נושא מסוים אותו תבחר הנערה, בצילומי סטודיו, צילומי חוץ ועוד. יש בו מקום רב ליצירתיות ודרך נהדרת לבטא את הטעם האישי של הנערה.

קראו עוד

בוק בת מצווה צנוע

מזל טוב! הגעת לגיל 12 ואת בטח מתרגשת נורא. זהו באמת יום מיוחד בו את הופכת לנערה ומקבלת עליך את האחריות על כל המצוות שאת

קראו עוד