כמה חשוב להצטלם כמשפחה

מפגש צילום ילדים ומשפחה מטרתו להנציח רגעים טבעיים ואותנטים של המשפחה בנוסף למפגש מיוחד, חווייתי וכיפי.

כידוע יום המשפחה קרב ובא (25.2.20) וסביב התאריך הזה המון הורים נזכרים שהילדים גדלו והתמונה לא כל כך אקטואלית…זה בדיוק הזמן להגיע לסטודיו מקצועי ולהצטלם, בין אם בטבע או בסטודיו המחומם.

כמה חשוב להצטלם כמשפחה

צילומי משפחה מקצועיים ואיכותיים הם דרך נפלאה ליצירת מזכרת ייחודית למשפחה.

הילדים שלנו שגדלים משנה לשנה בקצב לא ייאומן גם משתנים והופכים מתינוק חמוד לילד ואח"כ למתבגר וכמה חשוב שיהיה לנו תיעוד יפה של כל התהליך. בסשן הצילום שלנו נמנע כמה שאפשר מההעמדות מבויימות זאת על מנת ליצור תמונה קרובה למציאות ככל האפשר. כשהמטרה הנילווית היא להעצים ולהגביר את חוויית הכיף המשפחתית. כאן בסטודיו חשוב לנו שתיהיו אתם, אנחנו רוצות לראות ולתפוס את הדינמיקה המשפחתית שלכם תוך כדי קצת משחק ודגדוגים, שירים שאתם אוהבים לשיר יחד וכמובן לרקוד, כמה כיף לתפוס את החיוכים האמיתיים שלכם לא רק בגלל שזה מצטלם נהדר, אלא גם מראה כמה כיף לכם:)

כמה חשוב להצטלם כמשפחה

בין אם אתם משפחה קטנה או גדולה, חשוב לנו לתפוס אתכם שכמה שיותר קומבינציות וזויות מיוחדות שיתנו לכם ולנו גיוון רחב של תמונות.

כמה חשוב להצטלם כמשפחה

מה לובשים לצילומי משפחה? ואיך להתכונן?

האמת שזהו יום מאוד מרגש, כל המשפחה מגיעה יחד, ממש כמו חג, וכך צריך להתייחס ליום הזה ולהגיע מוכנים ומסודרים. אומרים שכאשר נוח לנו ואנחנו מרגישים יפים אנחנו קורנים, וזה ממש ככה, שאנו מגיעים עם שיער מסודר, בגדים שאנחנו אוהבים ומצב רוח מרומם החיוכים מתפזרים לכל עבר. לכן, הקפידו לפני הצילומים להכין מראש מה תלבשו, האם כל המשפחה מגיעה בחולצה בצבע אחיד או גוונים דומים? אם יש חפץ משפחתי מסויים שתרצו להצטלם איתו, אם יש בעל חיים אהוב שברור שמגיע אתכם והוא חלק מהמשפחה. בנוסף, כשהכל מוכן אין לחץ ויותר קל להגיע בזמן, ככה תיהיו רגועים ונינוחים.

אז מה באמת מומלץ ללבוש?

*הטיפ הראשון הוא להגיע עם בגדים יפים, בלי כתמים, שאתם אוהבים ומרגישים בנוח איתם.

*בחירת הצבעים- צבע אחיד לכולם כמו שחור/לבן/כחול או גוונים שמדברים יחד כמו כחול-תכלת-לבן.

*עדיף לבחור בגדים או יותר נכון חולצות שלא מושכות את תשומת הלב מכם, כמו חולצות עם לוגו גדול.

*אפילו שעון או תכשיט בולט במיוחד עלול לגנוב פוקוס, שימו לב, אנחנו רוצות שאתם תיהיו המרכז.

*בצילומים נבקש מכם לעמוד, לפעמים לשבת, שימו לב שהמכנס או החצאית נוחים לכם לפעולות אלו.

צילומי משפחה הם הנכס הכי גדול של המשפחה בין אם הגרעינית (רק המשפחה שלכם) או המורחבת (צילומי דורות), וזה הזמן שלכם להנות מחוויה בלתי נשכחת ותמונות שילוו אתכם כל החיים.

רוצה לקבל עדכונים על הפוסט הבא?
אולי תתעניין גם ב:
בוק בת מצווה - צלמת רוני ישראל

בוק בת מצווה במרכז

בוק בת מצווה יכול להיות לפי נושא מסוים אותו תבחר הנערה, בצילומי סטודיו, צילומי חוץ ועוד. יש בו מקום רב ליצירתיות ודרך נהדרת לבטא את הטעם האישי של הנערה.

קראו עוד

בוק בת מצווה צנוע

מזל טוב! הגעת לגיל 12 ואת בטח מתרגשת נורא. זהו באמת יום מיוחד בו את הופכת לנערה ומקבלת עליך את האחריות על כל המצוות שאת

קראו עוד