מוסיקה וצילום- מה הקשר?

מוסיקה וצילום תמיד הלכו אצלי יחד, אלו שני תחומים שאני אוהבת ועוסקת בהם, באחד כמקצוע בשני כתחביב, ואיכשהו הם בלתי ניתנים להפרדה. כשאני מצלמת בסטודיו חייב להתנגן משהו שכיף לזמזם איתו,
הרעש השקט הזה עושה טוב על הלב.

מוסיקה וצילום- מה הקשר?

שמנו לב, שכשאנחנו מצלמות צילומי הריון, ושמות שירים זוגיים, רומנטיים, כייפים, זה מוסיף עוד רובד, עוד משהו שנותן לכם ולנו להרגיש טוב, וטבעי וזורם ואפילו משחרר. כשאנחנו שמות שירים לקטנטנים, אלו שירים יותר מקפיצים, שירי ילדות, אריק איינשטיין הגאון וגם שירים אקטואלים ורלוונטיים יותר..קשה לאמוד את מספר הפעמים ששמענו בייבי שארק ביום אחד מלא בצילומי גיל שנה, אבל הייי, אם הילד שמח רוקד ומקפץ סימן שטוב לו והוא מרגיש בנוח, אפילו השירים של נטע מככבים אצלנו וגם הופתענו לשמוע כל מיני שירים חדשים ומיוחדים שלא הכרנו קודם מכם, שזה ממש כיף, אז תרגישו בנוח לשים בסטודיו את השירים שאתם אוהבים:)

אפילו כשאנחנו עורכות את התמונות שלכם (דבר שלוקח לא מעט זמן), תמיד יהיה פלייליסט פתוח, כזה שנותן מוטיבציה לעבוד במרץ כדי להגיש לכם את התמונות צ'יק צ'ק, כדי שגם אתם תוכלו כבר להנות מהם.

מה זה אומר עורכות? אחרי כל סשן אנו עוברות תמונה תמונה ומעבדות את התמונות בתוכנת הפוטושופ והלייטרום, תוכנות לעריכת תמונות. עיבוד התמונות נועד להפוך תמונה טובה לתמונה מעולה. החלק העיקרי של העיבוד הוא טיפול בפגמי עור כמו שריטות, פצעונים, עקיצות, סימנים וכו' ובנוסף ולא פחות חשוב, שיפור גוונים ותאורה במידת הצורך. בואו נגיד שהעבודה שלנו לא מסתיימת בקליק האחרון של הסשן, היא מסתיימת רק כאשר אנחנו מקבלות את הפידבק מכם שכל כך חיכינו לו.

בתחילת הבלוג כתבתי לכם שאני עוסקת במוסיקה כתחביב, החלטתי לשתף אתכם שהשנה הגשמתי שני חלומות, הראשון לעבור לסטודיו רחב,גדול, מגניב, מלא אור טבעי שיהיה לכם ולנו מדהים.

החלום שני היה ללמוד תופים, כן, מגיל 7 למדתי פסנתר, בהמשך קצת גיטרה, והיום בגיל 35 אני יכולה לומר שאני יכולה לתופף את השיר של סמי הכבאי, וגם פינק פלויד… ולצלם אתכם בסטודיו שתמיד חלמתי עליו.

לפעמים חלומות מתגשמים (בעבודה קשה!…)

שיהיה לכולנו שבוע מצוין

רוצה לקבל עדכונים על הפוסט הבא?
אולי תתעניין גם ב:
בוק בת מצווה - צלמת רוני ישראל

בוק בת מצווה במרכז

בוק בת מצווה יכול להיות לפי נושא מסוים אותו תבחר הנערה, בצילומי סטודיו, צילומי חוץ ועוד. יש בו מקום רב ליצירתיות ודרך נהדרת לבטא את הטעם האישי של הנערה.

קראו עוד

בוק בת מצווה צנוע

מזל טוב! הגעת לגיל 12 ואת בטח מתרגשת נורא. זהו באמת יום מיוחד בו את הופכת לנערה ומקבלת עליך את האחריות על כל המצוות שאת

קראו עוד