מה ההבדלים בין צילומים בחוץ ובתוך הסטודיו?

אז סגרתם תאריך לצילומים, ועכשיו אתם שואלים את עצמכם מה כדאי ומתאים לכם יותר צילומים בתוך סטודיו או צילומי חוץ? ארזנו עבורכם את היתרונות והחסרונות בבלוג הזה, עכשיו נשאר רק לקרוא ולהחליט.

מה ההבדלים בין צילומים בחוץ ובתוך הסטודיו?

קודם כל נתייחס לדבר מאוד חשוב- מזג האוויר

אם דני רופ וחבריו מתעדים לנו גשם, קור, רוחות חזקות במיוחד לא יהיה נעים וכדאי להצטלם בחוץ, גשם זה לא דבר שקורה הרבה במדינתנו הקטנה, אך כשהוא מגיע כדאי להצטלם בסטודיו המחומם והנעים. גם שממש חם (40 מעלות), לא כדאי להזיע ולסבול, אלו מצבי קיצון ושם מומלץ להגיע לסטודיו.

אם אתם אנשים קצת בישנים

אם לא נעים לכם להצטלם בחוץ כי "אנשים אחרים רואים אתכם", מומלץ לבלות איתנו בסטודיו. מצד שני, לביישנים קצת קשה להיפתח למצלמה ודווקא בצילומי חוץ, כל מה שאתם צריכים לעשות זה להיות אתם. אתם ביום כיף עם המשפחה, קלילים ומאושרים, אנחנו רק ניתן דגשים כדי שתהיו מי שאתם-יפים.

רקעים

בצילומי חוץ אתם בוחרים יחד עם ההמלצות שלנו איפה כדאי להצטלם, למשל בים או בחורשה ירוקה ויפה או בנוף אורבני, המיקום שנצטלם נותן את הרקע.

בצילומי סטודיו, יש לנו רקעים מגוונים עם המון אקססוריז, למשפחות, להריון, לצילומי ילדים ועוד.

מה יש בסטודיו שאין בצילומי חוץ?

הסטודיו מאובזר בכל טוב, נעים, משפחתי, ובעיקר עם שירותים צמודים. יש חדר נוח להחלפת בגדים, נשנושים ושתייה חמה וקרה, מרפסת להתפנק בה ועוד. בסטודיו מגוון של רקעים, צבעוניים ונקיים, אקססוריז ובגדים מיוחדים.

מה ההבדלים בין צילומים בחוץ ובתוך הסטודיו?

המקום בו אתם מרגישים בנוח

בשורה התחתונה, המקום שבו תרגישו הכי בנוח זה המקום בו אתם צריכים לבחור להצטלם. אנחנו מאוד אוהבות לשלב בין שני המקרים משום שכך התמונות יוצאות מגוונות מאוד.

בכל המקרים אצלי בסטודיו או בצילומי חוץ- אני נותנת דגש להכרות בינינו, לכימיה, ולנוחות שלכם- כי ככה אתם יותר טבעיים, יפים ואני רואה את זה.

רוצה לקבל עדכונים על הפוסט הבא?
אולי תתעניין גם ב:
בוק בת מצווה - צלמת רוני ישראל

בוק בת מצווה במרכז

בוק בת מצווה יכול להיות לפי נושא מסוים אותו תבחר הנערה, בצילומי סטודיו, צילומי חוץ ועוד. יש בו מקום רב ליצירתיות ודרך נהדרת לבטא את הטעם האישי של הנערה.

קראו עוד

בוק בת מצווה צנוע

מזל טוב! הגעת לגיל 12 ואת בטח מתרגשת נורא. זהו באמת יום מיוחד בו את הופכת לנערה ומקבלת עליך את האחריות על כל המצוות שאת

קראו עוד