סמאשקייק- איך זה עובד?

זה לא צילומי גיל שנה– זו חוויה משפחתית מגניבה, צבעונית ומתוקה. מסשן לסשן של צילומי גיל שנה אנחנו רואות כמה הבדלים יש בין ילד לילד, אין סשן זהה כמו שאין ילד שדומה לאחר, כל ילד הוא עולם ומלואו וזה פשוט מהמם לראות כמה המתוקים האלה עושים חיים על הסט.

סמאשקייק- איך זה עובד?

יש ילדים שלא אוהבים להתלבש, יש ילדים שאין להם בעיה עם כובע או סרט על הראש, יש ילדים שמגיעים למקום חדש ופשוט יוצאים לחקור אותו ויש ילדים שלוקחים את הזמן להיפתח, כל אחד שונה וכל אחד מיוחד. בסטודיו שלנו יצרנו רקעים שמתאימים לגילאיי גיל שנה, צבעוניים, מרגשים, מפתיעים, עם המון פריטים מעניינים ומיוחדים שניתן לאחוז ולשחק איתם, אפשר אפילו להיכנס לתוכם-כמו סיר גדול, או קופסא מגניבה, ואפשר לעמוד ולהחזיק בהם- כמו עגלת הגלידה ברקע הגלידות. ברגע שהילד מרפה מידי הוריו ומתחיל ללכת או לזחול בסטודיו, ההתרגשות מתחילה. ממה הוא יהנה הכי הרבה? עם מה ירצה לשחק? מה ימשוך אותו?

סשן צילומי גיל שנה מתחיל תמיד בצילומי משפחה, למה כל כך חשוב לנו לצלם אתכם יחד? קודם כל, כי יום המשפחה מתקרב ובא (פברואר), וכך יהיה לכם תמונות מושלמות לגן. הסיבה היותר חשובה היא שהבייבי שלכם ירגיש בטוח, מחובק, כייפי, משפחתי, אהוב כל אלו יתנו לו את הביטחון להצטלם כשהוא על הרקע ואתם ההורים מעודדים, שרים ומצחיקים….כן, כן המון תלוי גם בכם, וכיף לנו שאתם משתוללים יחד איתנו, זה תמיד מצחיק את הקטנטנים ורואים את האושר על הלחיים.

סמאשקייק- איך זה עובד?

לאחר התמונות המשפחתיות, נעבור לצלם את הבייבי על הרקע שבחרתם (מראש!כמובן..), בין אם זה רקע שף, כדור פורח, ג'ונגל, רב חובל, כוכבים, לימונדה, גלידות, מתנות (בכל צבע אפשרי), פסטה, פרחים, מגלה ארצות, לבבות, ועוד ועוד

אם בחרתם להפוך את צילומי גיל שנה לסמאשקייק, כאן מגיעה העוגה הטעימה, היפה ועוד שלל מחמאות לנטלי הקונדיטורית שלנו שיוצרת עוגות מדהימות שתואמות לרקעים שלנו באופן מושלם. הבייבי יתחיל בנגיעות, ואז טעימות ובמהרה לתפיחות בקצפת המתוקה, שימו לב שיש מקרים שנעזור לו/לה קצת עם פירוק העוגה, כמו שאמרנו כל ילד שונה, יש ילד שיתחיל לפרק בלי שום בעיה עד הפירור האחרון, ויש ילד שצריך לראות גם את הוריו מתלכלכים קצת…מוכרחה להודות שבסמאשקייק של הילד שלי– של רן, שלא כל כך התחשק לו להתלכלך לבדו- הצטרפנו כל המשפחה לחוויה, התלכלכנו יחד והיה פשוט נהדר.

סמאשקייק- איך זה עובד?

לאחר העוגה מחכה לכם מקלחת חמימה, וחשוב לציין שיש לנו כאן הכל עבורכם- ממגבת ושמפו ועד לשידת החתלה, חיתולים, משחה, מגבונים- הכללל.

מה צריך להביא אתכם לסשן?

בגדים להחלפה- לכם ולילד/ה

את התיק הרגיל איתו יוצאים מהבית: בקבוק מים, תמ"ל וכו…

בגד יפה שתרצו להצטלם איתו (אפשר אפילו כמה-בשמחה)

אנרגיות ומצב רוח מרומם:) כי הולך להיות כיף!

רוצה לקבל עדכונים על הפוסט הבא?
אולי תתעניין גם ב:
בוק בת מצווה - צלמת רוני ישראל

בוק בת מצווה במרכז

בוק בת מצווה יכול להיות לפי נושא מסוים אותו תבחר הנערה, בצילומי סטודיו, צילומי חוץ ועוד. יש בו מקום רב ליצירתיות ודרך נהדרת לבטא את הטעם האישי של הנערה.

קראו עוד

בוק בת מצווה צנוע

מזל טוב! הגעת לגיל 12 ואת בטח מתרגשת נורא. זהו באמת יום מיוחד בו את הופכת לנערה ומקבלת עליך את האחריות על כל המצוות שאת

קראו עוד